VA in the Box
آیدیس


افزایش ضریب هوشمندسازی کسب و کار شما

خانهراهکارهاVA in the Box

سیستم VA in the box آیدیس یکی از قدرتمند ترین ابزار موجود برای کسب و کار رقابتی است، به شما امکان دسترسی به اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری بهتر میدهد. اطلاعات تولید شده توسط شمارش افراد، صف مدیریت، نقشه گرمایی و گزارشات عملیاتی تحلیلی، به شما یک فرصت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشتریان خود، رفتار آنها، و نیاز و خواسته های آنها میدهد.

گزارشات تحلیلی

گزارشات و نمودارها
گزارش با نمودار و تصاویر کوچک با تنظیم در یک دوره زمانی. ویژگی تجزیه و تحلیل اسناد در طول VMS ازطریق زبانه VA reports در دسترس است. شما می توانید داده را با جزئیات بصورت ساعتی / روزانه / هفتگی / ماهانه به سادگی با وارد کردن تاریخ و زمان چک کنید. داده ها از سرشماری، مدیریت صف، و از عملیات نقشه گرمایی می تواند بصورت فردی یا جمعی مورد بررسی قرار گیرد.
 • شمارش افراد

  شمارش، پیگیری، و تجزیه و تحلیل خریداران
  تعداد ورود و خروج افراد را دقیقا میدانید. شما می توانید تفاوت بین افراد واقعی و جمعیت شناور را پیدا کنید. مدیریت و اداره شمارش افراد برای مکان های که نیاز به امنیت با سطح بالا، مانند یک فرودگاه ضروری است. انتظار می رود تعداد بازدید کنندگان را بتوان با داده های انباشته پیش بینی کرده و اقدام مناسبی در پیشبرد آن انجام داد.
 •  
 • نقشه گرمایی

  تجسم رفتار بازدید کننده ها
  برجسته سازی مکانهایی که مردم در آنجا ایستاده اند و تمام آنچه با آن تعامل داشتند. میتواند برای تعیین بهترین محل که، معرض دید به حداکثر برسد، مانند محل تبلیغ محصول جدید و یا مناطقی برای ایجاد حراجی استفاده شود. همچنین می تواند برای انتخاب بهترین مکان برای تبلیغات و مواد تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد.

مدیریت صف

کاهش زمان مراجعه کنندگان
مدیریت خطوط و افزایش رضایت مشتریان. تعداد باز و بسته کردن پایگاه ها بسته به تعداد مشتریان در خط دارد. اجرا توسط زنگ هشدار، این تابع اجازه ارائه خدمات سریع تر و دقیق تر به مشتریان در انتظار توسط کارکنان را میدهد.
DV-1104
مشخصات
رمزگشایی
فشرده سازی تصویر H.264, H.265
ورودی های تصویر 4ch IP
دستگاه های پشتیبان DirectIP NVR
حداکثر خروجی شبکه 20 مگابایت بر ثانیه
اتصال شبکه DGigabit Ethernet x 1
هوشمند سازی تصویر شمارش افراد
نقشه حرارتی
مدیریت صف (حداکثر 3 صف)
عمومی
ابعاد (طول x عرض x ارتفاع)200mm x 44mm x 153mm (7.9" x 1.7" x 6.0")
وزن واحد0.74کیلوگرم (1.6lb)
دمای کارکرد0°C to 40°C (32℉ ~ 104℉)
وزن حمل و نقل1.22کیلوگرم
تغذیه PoEدارد(IEEE 802.3af Class 3)
منبع تغذیه12VDC, PoE
مصرف انرژی6.6W
ApprovalsFCC, CE, KC
ویژگیهای کلیدی منحصر بفرد برای دستگاه ضبط IP
4 کانال دوربین پشتیبانی میکند
پشتیبانی شمارش افراد
پشتیبانی نقشه حرارتی
پشتیبانی شمارش افراد